Aayurvedik 

STUDIO MASAŻU

Tel: 693-535-886

Email: info@studiomasazu.com


o MNIE

Witam! Jestem Ewelina i jestem masażystką zafascynowaną światem masaży, a głównie masaży orientalnych i ajurwedyjskich, lecz nie tylko. Ponadto jestem miłośniczką aktywnego trybu życia, zapaloną biegaczką  maratońską, miłośniczką zwierząt, przyrody i weganką. Nauka masażu w renomowanych szkołach wyspecjalizowanych w masażach pochodzenia wschodniego pozwoliły mi odkryć jak wielką siłę ma ludzki dotyk, jak silnie może oddziaływać na nasz organizm i duszę. Praktyki to znane od tysiącleci lecz ciągle nie doceniane a w dzisiejszych czasach bliskość i uwaga drugiego człowieka staje się wartością pożądaną, ale niestety deficytową. Dotyk człowieka koi, relaksuje, leczy, sprawia przyjemność, upiększa, odstresowywuje. Uwaga masażystki leczy smutki, samotność koi zmysły dowartościowuje i ładuje akumulatory.  Ja  zakochałam się w tym  świecie i pragnę zaoferować i zaprosić do tego świata ludzi pragnących dotyku i uwagi drugiej osoby. Masaże ajurwedyjskie to prastare elementy medycyny naturalnej która skupia się nie tylko na naszym ciele, ale też na duchu i psychice. Techniki masaży wschodnich dają szczęście i leczą, kreują przepływy energii w naszym ciele, uspokajają duszę. Zapraszam do tego Świata!

Ewelina - masażystka

Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą i wizyty w moim gabinecie. Oferta masaży i zabiegów będzie ciągle rozbudowywana i ubogacana o nowe techniki i tajniki leczenia ludzkimi dłońmi. Razem odkrywajmy bogactwo medycyny naturalnej i przepych doznań Orientu.


Uwaga!

“ Uwaga!  Na masaże umówisz sie ze mną głównie telefonicznie lub dokonując rezerwacji przez formularz rezerwacyjny na tej stronie.  Najdogodniejszą formą kontaktu jest kontakt telefoniczny, lecz jeśli nie odbieram, to oznacza że właśnie masuje i oddzwonię do Ciebie pózniej. Możesz mi zostawić wiadomość SMS zawsze oddzwonię. Jeśli zastaniesz zamknięte drzwi do mojego lokalu to również może oznaczać że trwa masaż.  Skontaktuj się ze mną pózniej lub wyslij SMS i odzwonię jak tylko będę mogła. Zapraszam!

Tel. 693-535-886