Masażystka z pasją

 

Misja masaż!

Witam! Jestem Ewelina i jestem masażystką zafascynowaną światem masażu, a głównie masaży orientalnych i ajurwedyjskich. Moją pasją są ludzie i ich życie, moją misją, dawać ludziom poczucie szczęścia, poczucie zaopiekowania i uwagi drugiego człowieka, której brakuje we współczesnym Świecie. Moja pasja i miłość do ludzi, poparta wiedzą o ajurwedyjskiej sztuce życia, w zgodzie ze sobą i naturą, daje mi możliwość wyjścia z ofertą masaży traktujących człowieka jako całość. Holistyczne podejście do człowieka, do jego ciała, zdrowia, kondycji psychicznej i fizycznej pozwala mi zastosować masaż indywidualnie do potrzeb i oczekiwań. Chcę dawać ludziom szczęście, chcę by czuli się zaopiekowani, zrelaksowani, by wyszli silniejsi, spokojniejsi i weselsi.

To moja misja! 

A w skrócie, staram się zapewnić Wam najlepszy masaż relaksacyjny w Katowicach i na Śląsku, oparty na technikach orientalnych i ajurwedyjskich!

 

Wizja najlepszej usługi masażu! 

Ukończyłam wiele kursów, posiadam wiele certyfikatów i zdobyłam ogromne doświadczenie, pozwalające zaoferować Wam usługi na najwyższym możliwym poziomie. Nauka masażu w renomowanych szkołach, wyspecjalizowanych w masażach pochodzenia wschodniego, pozwoliły mi odkryć, jak wielką siłę ma ludzki dotyk,  jak silnie może oddziaływać na nasz organizm, na psychikę i ducha. Praktyki te, znane od tysiącleci, lecz ciągle niedoceniane a w dzisiejszych czasach bliskość i uwaga drugiego człowieka staje się wartością pożądaną, niestety deficytową. Dotyk człowieka koi, relaksuje, leczy, sprawia przyjemność, upiększa, odstresowywuje. Uwaga masażystki leczy smutki, samotność, koi zmysły dowartościowuje i ładuje akumulatory. Ja  zakochałam się w tym  świecie i pragnę zaoferować i zaprosić do tego świata ludzi pragnących dotyku i uwagi drugiej osoby. Masaże ajurwedyjskie to prastare elementy medycyny naturalnej, która skupia się nie tylko na naszym ciele, ale też na duchu i psychice. Techniki masaży wschodnich, dają szczęście i leczą, kreują przepływy energii w naszym ciele, uspokajają duszę.

Dlatego to robię, i kocham to co robię i bedę to robić!

A w przyszłości pragnę dostarczyć Wam coraz bardziej pogłębioną wiedzę na temat masaży ajurwedyjskich i orientalnych i chcę by była to najlepsza oferta masażu w Katowicach!

 

Jeszcze o mnie! 

Oprócz masażu, holistycznego podejścia do zdrowia, interesuję się sportem, zdrowym aktywnym trybem życia, zdrową dietą roślinną i naturalną pielęgnacją urody.  Wcielam zainteresowania w życie, jestem miłośniczką aktywnego trybu życia, fitnessu, zapaloną biegaczką z wieloma maratonami na koncie, morsuję i hartuję organizm. Jestem weganką, fanatyczką zdrowego odżywiania, miłośniczką zwierząt i przyrody.

Zapraszam do mojego Świata! 

Ewelina - masażystka

Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą i do wizyty w moim gabinecie. Oferta masaży i zabiegów jest ciągle rozbudowywana i ubogacana o nowe techniki  wykorzystania mocy płynącej z ludzkich  dłoni. Razem odkrywajmy bogactwo prastarej medycyny ajurwedyjskiej i przepych doznań płynących z orientalnych starożytnych rytuałów.