Oferta Masaży   

MASAŻE AJURWEDYJSKIE

Masaże ajurwedyjskie to fenomen terapeutyczny który wchodzi w skład prastarego hinduskiego systemu medycyny naturalnej. Ta holistyczna sztuka medyczna ma wpływ na wszystkie układy naszego organizmu i może silnie oddziaływać na poszczególne części ciała.  Dodatkowo działa na trzech poziomach fizycznym, psychicznym i duchowym co odróżnia ja od tradycyjnej medycyny stawiającej tylko na poprawę stanu fizycznego ciała. Terapia ajurwedyjska to swoiste zarządzanie energią w ciele, kreowanie jej i ukierunkowywanie by przywrócić harmonijny przepływ w zdrowym ciele. masaże ajurwedyjskie to także niezwykle przyjemne przeżycia zarówno dla ciała jak i ducha . 
MASAŻ ABHYANGA

Masaż Abhyanga to ceremonia masażu całego ciała,  masaż wykonywany jest poprzez polewanie ciała ciepłymi olejkami i wmasowywanie ich w ciało sekwencją  kolistych, harmonijnych ruchów . Zabieg korzystnie wpływa na nasz układ nerwowy, poprawia samopoczucie, leczy bezsenność, usuwa zmęczenie i daje mnóstwo przyjemności i relaksu. Zabieg ma też właściwości detoksykacyjne. Masaż Abhyanga wykonywany jest na nagim ciele , miejsca intymne pozostają osłonięte. Zabieg wykonywany jest na dużym wygodnym stole w miłej atmosferze przy użyciu aromatycznych olejków.
 Cena za  1 godzinę  - 160 zł.

Cena za 1,5 godziny - 220 zł

RATNAABHYANGA - MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Ratna oznacza klejnot a abhyanga to oczyszczenie. Ratnaabhyanga to ajurwedyjski, cudownie działający na nasz organizm masaż gorącymi półszlachetnymi kamieniami. Masaż ma niezwykle dobroczynne działanie, wynikające z leczniczych właściwości kamieni półszlachetnych, olejków naturalnych i kojącego dotyku dłoni masażystki.  Ciepło podgrzanych kamieni ma zbawienny wpływ na niwelowanie napięcia mięśniowego i stan naszego kręgosłupa. Do masażu używam półszlachetnych kryształów górskich oraz naturalnych ajurwedyjskich olejków.

Cena za 1 godzinę 160 zł.

Cena za 1,5 godziny 220 zł

MASAŻ GŁOWY SHIROABHYANGA

Shiroabhyanga to wywodzący się z tradycji hinduskiej zabieg głowy, czyli naszego najważniejszej części ciała. Shiro to głowa, abhyanga – oczyszczenie. Shiroabhyanga oczyści nasz umysł ze stresu, wypędzi złe myśli, zrelaksuje, wyleczy ból głowy i bezsenność. Zabieg  złagodzi też napięcie szyi  oraz pleców i da także dużo przyjemnego, ciepłego komfortu i odprężenia. Masaż wykonywany jest na leżąco , głowa jest polewana ciepłymi naturalnymi olejkami, specjalnie skomponowanymi które wmasowywane są powolnymi ruchami masażystki w głowę szyję i twarz. Zabieg jest bardzo przyjemny i pełen doznań.

Cena za 1 h- 160 zł

 

UDWARTANA

Masaż Udvartana to cudowne połączenie masażu manualnego całego ciała z zabiegiem spa a mianowicie z głęboko oczyszczającym peelingiem. Udvartana to bardzo intensywny masaż całego ciała przy użyciu sproszkowanych ziół ajurwedyjskich. Jest zabiegiem głęboko peelingujacym poprawiając gładkość i nadając aksamitny zdrowy wygląd skórze. Udvartana to potężne narzędzie do walki z nadwagą i cellulitem. Intensywna praca masażystki w okolicach ud, pośladków i brzucha sprawia że stosując regularnie, szybko poprawisz swój wygląd np. po ciąży i zniwelujesz skutki cellulitis. Poza niezwykłym działaniem jest jeszcze bardzo przyjemny, wręcz luksusowy relaks i odprężenie, dające wiele energi do działania . Udvartana sprawi że poczujesz się wyjątkowo!

Cena za 1 godzinę   160 zł

 

JAMBIRA PINDA SWEDA GORĄCE STEMPLE

Pinda Sweda to niezwykły masaż oparty  o ajurwedyjskie pradawne tradycje leczenia ciepłem. Pinda Sveda to niezapomniany masaż całego ciała z użyciem ziołowo-ryżowych woreczków, zanurzanych w gorącym oleju kokosowym. Przygotowywane własnoręcznie stemple wypełnione są cytryną, kokosem i orientalnymi ziołami zanurzanymi w gorącym oleju, tak przygotowanymi stemplami wykonuję fascynujący masaż, który jest ukojeniem w bólach i sztywności pleców a dodatkowo jest głęboko peelingujący. Szczególnie polecany zabieg przy chorobach reumatycznych , przykurczach bólach pleców związanych z napięciem mięśniowym.

Cena za 1 godzinę 160 zł

Cena za 1,5 godziny 220 zł


Uwaga!

“ Uwaga!  Na masaże umówisz sie ze mną głównie telefonicznie lub dokonując rezerwacji przez formularz rezerwacyjny na tej stronie.  Najdogodniejszą formą kontaktu jest kontakt telefoniczny, lecz jeśli nie odbieram, to oznacza że właśnie masuje i oddzwonię do Ciebie pózniej. Możesz mi zostawić wiadomość SMS, zawsze oddzwonię. Jeśli zastaniesz zamknięte drzwi do mojego lokalu to również może oznaczać że trwa masaż.  Skontaktuj się ze mną pózniej lub wyslij SMS i odzwonię jak tylko będę mogła. Zapraszam!

Tel. 693-535-886