Oferta Masaży   

MASAŻE AJURWEDYJSKIE

Masaże ajurwedyjskie to specjalność Studio Aayurvedik Bogactwo doznań i korzyści jakie płyną z masażu wywodzącego sie ze starożytnej hinduskiej medycyny, trudno streścic w kilku zdaniach. Masaż wraz z holistycznym podejściem do każdego człowieka, wpływa pozytywnie na wszystkie układy naszego organizmu.  Masaże ajurwedyjskie to nie tylko terapie lecznicze, ale także duża dawka przyjemności płynąca z czułego dotyku, ciepłych olejków, ziół, aromatów i relaksującej muzyki. Masaż ajurwedyjski odstresowywuje, relaksuje i pobudza do działania.  Ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd, Stosowane regularnie masaże mają istotny wpływ na poprawę jakości naszego życia, pomagając odnależć spokój i harmonie w codziennych zmaganiach. 

 

 

 

MASAŻ ABHYANGA

Masaż Abhyanga to ceremonia masażu całego ciała,  masaż wykonywany jest poprzez polewanie ciała ciepłymi olejkami i wmasowywanie ich w ciało sekwencją  kolistych, harmonijnych ruchów . Zabieg korzystnie wpływa na nasz układ nerwowy, poprawia samopoczucie, leczy bezsenność, usuwa zmęczenie i daje mnóstwo przyjemności i relaksu. Zabieg ma też właściwości detoksykacyjne. Masaż Abhyanga wykonywany jest na nagim ciele , miejsca intymne pozostają osłonięte. Zabieg wykonywany jest na dużym wygodnym stole w miłej atmosferze przy użyciu aromatycznych olejków.
 

Cena za 1,5 godziny - 260 zł

RATNAABHYANGA - MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Ratna oznacza klejnot a abhyanga to oczyszczenie. Ratnaabhyanga to ajurwedyjski, cudownie działający na nasz organizm masaż gorącymi półszlachetnymi kamieniami. Masaż ma niezwykle dobroczynne działanie, wynikające z leczniczych właściwości kamieni półszlachetnych, olejków naturalnych i kojącego dotyku dłoni masażystki.  Ciepło podgrzanych kamieni ma zbawienny wpływ na niwelowanie napięcia mięśniowego i stan naszego kręgosłupa. Do masażu używam półszlachetnych kryształów górskich oraz naturalnych ajurwedyjskich olejków.

 

Cena za 1,5 godziny 260 zł

MASAŻ MIODEM ABHISEK

Ten tradycyjny ajurwedyjski zabieg, to prawdziwy rarytas dla ciała i umysłu. Podczas masażu ciepłym miodem, skóra zostaje złuszczona, odżywiona i dotleniona.
 Masaż miodem to pogromca cellulitu i rozstępów, wygładza skórę i nadaje zdrowego kolorytu. Dodatkowo, miód jest znany ze swoich właściwości antybakteryjnych i ma silne działanie detoksykacyjne, wykorzystując do tego celu  lepkość miodu.  

To wspaniałe doświadczenie z pewnością pomoże Ci się zrelaksować i zresetować, miód połączony z ajurwedyjskimi olejkami poprawi Twoje samopoczucie i nastrój.

 

Cena za 1,5 godziny 260 zł

MASAŻ GŁOWY SHIROABHYANGA

Shiroabhyanga to wywodzący się z tradycji hinduskiej zabieg głowy, czyli naszego najważniejszej części ciała. Shiro to głowa, abhyanga – oczyszczenie. Shiroabhyanga oczyści nasz umysł ze stresu, wypędzi złe myśli, zrelaksuje, wyleczy ból głowy i bezsenność. Zabieg  złagodzi też napięcie szyi  oraz pleców i da także dużo przyjemnego, ciepłego komfortu i odprężenia. Masaż wykonywany jest na leżąco , głowa jest polewana ciepłymi naturalnymi olejkami, specjalnie skomponowanymi które wmasowywane są powolnymi ruchami masażystki w głowę szyję i twarz. Zabieg jest bardzo przyjemny i pełen doznań.

 

Cena za 1 h- 200 zł

 

UDWARTANA

Masaż Udvartana to cudowne połączenie masażu manualnego całego ciała z zabiegiem spa a mianowicie z głęboko oczyszczającym peelingiem. Udvartana to bardzo intensywny masaż całego ciała przy użyciu sproszkowanych ziół ajurwedyjskich. Jest zabiegiem głęboko peelingujacym poprawiając gładkość i nadając aksamitny zdrowy wygląd skórze. Udvartana to potężne narzędzie do walki z nadwagą i cellulitem. Intensywna praca masażystki w okolicach ud, pośladków i brzucha sprawia że stosując regularnie, szybko poprawisz swój wygląd np. po ciąży i zniwelujesz skutki cellulitis. Poza niezwykłym działaniem jest jeszcze bardzo przyjemny, wręcz luksusowy relaks i odprężenie, dające wiele energi do działania . Udvartana sprawi że poczujesz się wyjątkowo!

 

Cena za 1,5 godziny 260 zł

 

JAMBIRA PINDA SWEDA GORĄCE STEMPLE

Pinda Sweda to niezwykły masaż oparty  o ajurwedyjskie pradawne tradycje leczenia ciepłem. Pinda Sveda to niezapomniany masaż całego ciała z użyciem ziołowo-ryżowych woreczków, zanurzanych w gorącym oleju kokosowym. Przygotowywane własnoręcznie stemple wypełnione są cytryną, kokosem i orientalnymi ziołami zanurzanymi w gorącym oleju, tak przygotowanymi stemplami wykonuję fascynujący masaż, który jest ukojeniem w bólach i sztywności pleców a dodatkowo jest głęboko peelingujący. Szczególnie polecany zabieg przy chorobach reumatycznych , przykurczach bólach pleców związanych z napięciem mięśniowym.

 

Cena za 1,5 godziny 240 zł

 

ZOBACZ TAKŻE...

Uwaga!

“ Uwaga!  Na masaże umówisz sie ze mną głównie telefonicznie lub dokonując rezerwacji przez formularz rezerwacyjny na tej stronie.  Najdogodniejszą formą kontaktu jest kontakt telefoniczny, lecz jeśli nie odbieram, to oznacza że właśnie masuje i oddzwonię do Ciebie pózniej. Możesz mi zostawić wiadomość SMS, zawsze oddzwonię. Jeśli zastaniesz zamknięte drzwi do mojego lokalu to również może oznaczać że trwa masaż.  Skontaktuj się ze mną pózniej lub wyslij SMS i odzwonię jak tylko będę mogła. Zapraszam!