MAsaż Kobido

Rytualny zabieg pielęgnacji twarzy - kobido! Byś była piękna, byś czuła się piękna, byś poczuła się szczęśliwa i pewna siebie.

Zadbana, zaopiekowana i zrelaksowana. Po to robię Kobido!


Kobido, rytuał japońskiej sztuki masażu, Kobido oznacza “starożytną drogę do piękna”. Jest  jednym z najstarszych masaży na Świecie i jest tradycyjnym systemem medycyny i masażu w Japonii.

Kiedyś zarezerwowany tylko dla rodziny cesarskiej dziś dostępny jest dla każdego. W Japonii piękno jest odbiciem dobrego zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Twarz jest najbardziej widocznym odbiciem naszej kondycji dlatego powstała ta technika która jest całkowicie naturalną nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy.Rytuał w moim studio składa się z demakijażu, głębokiego masażu relaksacyjnego twarzy, szyi, dekoltu i głowy. Następnie przechodzimy do istoty, czyli masażu liftingującego twarzy, poprzedzonego drenażem limfatycznym a kończąc akupresurą. Głównym celem tego rytualnego zabiegu jest niwelacja zmarszczek, poprawa konturu twarzy i lifting skóry twarzy, ale bardzo ważnym a może najważniejszym celem w moim studio jest głęboki relaks i poczucie szczęścia płynącego z objęcia opieką i pielęgnacją swojego ciała.

Cena z 1,5 godziny masażu - 260 zł! 

 

Zapraszam na cudowne Kobido, dla Twojej twarzy, dla Ciebie!

 

 

Zobacz także...