Aayurvedik 

STUDIO MASAŻU

Tel: 693-535-886

Email: info@studiomasazu.com


mOJA OFERTA

MASAŻE AJURWEDYJSKIE

Masaże ajurwedyjskie to fenomen terapeutyczny który wchodzi w skład prastarego hinduskiego systemu medycyny naturalnej. Ta holistyczna sztuka medyczna ma wpływ na wszystkie układy naszego organizmu i może silnie oddziaływać na poszczególne części ciała.  Dodatkowo działa na trzech poziomach fizycznym, psychicznym i duchowym co odróżnia ja od tradycyjnej medycyny stawiającej tylko na poprawę stanu fizycznego ciała. Terapia ajurwedyjska to swoiste zarządzanie energią w ciele, kreowanie jej i ukierunkowywanie by przywrócić harmonijny przepływ w zdrowym ciele. masaże ajurwedyjskie to także niezwykle przyjemne przeżycia zarówno dla ciała jak i ducha . 
MASAŻE ORIENTALNE

Ludzki dotyk to  to najskuteczniejsza metoda terapeutyczna jaką człowiek wymyślił . Ludzki dotyk to najwyższa  forma przyjemności . To właśnie masaże orientalne wprowadzają nas w bogactwo dotyku, relaksu i terapii inspirowanej praktykami ze Wschodu gdzie takie sposoby  terapii zdrowotnej i relaksu rozwinęły się w fascynujący sposób.  Ludzki dotyk sprawia cuda i posmakowanie orientalnych technik masażu wprowadzi nasze życie na nowy lepszy poziom.  


MASAŻ KLASYCZNY

Ten masaż narodził się w Chinach 3 tys. lat temu i jest stosowany do dziś jako sprawdzona terapia na wiele dolegliwości i schorzeń. Masaż klasyczny zawiera w sobie wszystkie elementy terapi manualnej takie jak głaskanie, wyciskanie, ugniatanie, oklepywanie, wałkowanie itd.  Masaż klasyczny to masaż całościowy i wpływa na wszystkie układy i części naszego ciała.  Terapia jak każdy masaż jest także głęboko relaksująca i dająca mnóstwo przyjemności i uczucie szczęścia.


 

OFERTA I cENNIK 

1

MASAŻ ABHYANGA

Masaż Abhyanga to ceremonia masażu olejowego całego ciała wykonywany Masaż Abhyanga to ceremonia masażu olejowego całego ciała wykonywany poprzez polewanie ciała ciepłymi olejkami i wmasowywanie ich w ciało sekwencją  kolistych harmonijnych ruchów . Zabieg korzystnie wpływa na nasz układ nerwowy, poprawia samopoczucie, leczy bezsenność, usuwa zmęczenie i daje mnóstwo przyjemności i relaksu. Zabieg ma też właściwości detoksykacyjne. Masaż Abhyanga wykonywany jest na nagim ciele , miejsca intymne pozostają osłonięte. Zabieg wykonywany jest na dużym wygodnym stole w miłej atmosferze przy użyciu olejków.
 Cena za  1 godzinę  - 140 zł.

Cena za 1,5 godziny - 180 zł

 

 

2

RATNAABHYANGA - MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Ratna oznacza klejnot a abhyanga to oczyszczenie. Ratnaabhyanga to ajurwedyjski cudownie działający na nasz organizm masaż gorącymi półszlachetnymi kamieniami. Masaż ma niezwykle dobroczynne działanie wynikające z leczniczych właściwości kamieni półszlachetnych, olejków naturalnych i kojącego dotyku dłoni masażystki.  Ciepło podgrzanych kamieni ma zbawienny wpływ na niwelowanie napięcia mięśniowego i  stan naszego kręgosłupa. Do masażu używam półszlachetnych kryształów górskich nie czarnych kamieni bazaltowych oraz naturalnych olejków eterycznych.

Cena za 1 godzinę 140 zł.

Cena za 1,5 godziny 180 zł.

3

MASAŻ GŁOWY SHIROABHYANGA

Shiroabhyanga to wywodzący się z tradycji, hinduskiej zabieg głowy czyli naszego najważniejszej części ciała Shiro to głowa, abhyanga – oczyszczenie. Shiroabhyanga oczyści nasz umysł ze stresu , wypędzi złe myśli , zrelaksuje wyleczy ból głowy i bezsenność. Zabieg  złagodzi też napięcie szyi i pleców i da także dużo przyjemnego ciepłego komfortu i odprężenia. Masaż wykonywany jest na leżąco , głowa jest polewana ciepłymi naturalnymi olejkami specjalnie skomponowanymi, a następnie wmasowywane są powolnymi ruchami masażystki w głowę szyję i twarz. Zabieg jest bardzo przyjemny i pełen doznań.

Cena za 40 minut - 70 zł4

UDWARTANA

Masaż Udvartana to cudowne połączenie masażu manualnego całego ciała z zabiegiem Spa głęboko oczyszczającym peelingiem. Udvartana to bardzo intensywny masaż całego ciała przy użyciu sproszkowanych ziół ajurwedyjskich. Jest zabiegiem głęboko peelingujacym poprawiając gładkość i nadając aksamitny zdrowy wygląd skórze. Udvartana to potężne narzędzie do  walki z nadwagą i cellulitem. Intensywna praca masażystki w okolicach ud, pośladków i brzucha sprawia że stosując regularnie szybko poprawisz swój wygląd np. po ciąży i zniwelujesz skutki cellulitis. Poza niezwykłym działaniem jest jeszcze bardzo przyjemny wręcz luksusowy relaks i odprężenie dające wiele energi do działania . Po Udwartanie poczyjesz się wyjątkowo. 

Cena za 1 gosdzinę   150 zł. 

5

JAMBIRA PINDA SWEDA GORĄCE STEMPLE

Pinda Sweda to niezwykły masaż oparty  o ajurwedyjskie pradawne tradycje leczenia ciepłem. Pinda Sveda to niezapomniany masaż całego ciała z użyciem ziołowo-ryżowych woreczków, zanurzanych w gorącym oleju kokosowym. Przygotowywane własnoręcznie stemple wypełnione cytryną, kokosem i orientalnymi ziołami zanurzam w gorącym oleju, tak przygotowanymi stemplami wykonuję fascynujący masaż, który jest ukojeniem w bólach i sztywności pleców a dodatkowo jest głęboko peelingujący. Szczególnie polecany zabieg przy chorobach reumatycznych , przykurczach bólach pleców związanych z napięciem mięśniowym.

Cena za 1 godzinę 140 zł

Cena za 1,5 godziny 180 zł


6

HAWAJSKI MASAŻ LOMI LOMI

Ten masaż pochodzenia polinezyjskiego gdzie wierzono że człowiek jest częścią natury i żyje po to by być szczęśliwym. Lomi Lomi to prawdziwa ceremonia nad ludzkim ciałem i jego pięknem. Przyjemność jest niezbędna dla zdrowia i harmonii w organizmie, a ten masaż daje mnóstwo przyjemności i szczęścia. Za pomocą dłoni przedramion i łokci masowane jest całe ciało od stóp do głów z każdej strony . Jest to swoiste przegłaskanie całego ciała z użyciem olejku zwiększającego poślizg tworząc swoistą więź między masażystką, a masowanym powodując przepływ energii.  Masażystka poświęca mnóstwo uwagi każdej części naszego ciała, a energia podąża za uwagą i skupieniem masażystki. Lomi Lomi to potraktowanie ciała jak świątyni dla naszej duszy i nie bez powodu ten masaż nazywany jest masażem kochających dłoni.

Cena za 1 godzinę - 150 zł 

Cena za 1,5 godziny 200 zł


5

MASAŻ CZEKOLADOWO-KOKOSOWY

Luksusowy masaż wykonany gorącą cekoladą z olejem kokosowym .  Koi nasze zmysły i silnie głęboko relaksuje. Możesz poszuć się wyjatkowo a masaz pielęgnuje Twoją skórę nadając jej zdrowy wygląd. 

Cena za 1 godzinę 120 zł

Cena za 1,5 godziny 160 zł

8

MASAŻ BALIJSKI

Masaż balijski łączy wiele technik ajurwedyjskich i chińskich ale głównym jego mottem jest głęboko oddziałujący masaż pochodzący z wyspy Bali. Jest to masaż całościowy silnie oddziałujący na tkanki i układ krwionośny .  Akompaniament różnych technik jogi , akupresury i refleksologii sprawia że masaż jest bardzo pobudzający i wyrywający nas z letargu codzienności. Daje też oczywiście mnóstwo przyjemnych doznań i nieziemskie uczucie całkowitego odprężenia.  Idealny masaż dla osób szukających mocnego masażu.

Cena za 1 godzinę 140zł.

Cena za 1,5 godziny 180zł. 9

MASAŻ TAJSKI STÓP

Ten masaż stóp łączy w sobie cechy ajurwedy i akupressury lecz w przeciwieństwie do medycyny chińskiej nie polega na uciskaniu punktów stymulując organy wewnętrzne a raczej na poprawie przeepływu energii poprzez mocny masaż każdej części stopy aż do kolana. Tajski masaż stóp jest głęboko relaksującym zabiegiem wpływającym na niwelację uczuica ciężkich nóg, ale także wpływa na ogólną poprawę naszego samopoczucia. Masaż polecany szczególnie osobom posiadającym stojący , chodzący charakter pracy.  Poczuj prawdziwą ulgę!

Cena za 1 godzinę 110 zł

10

MASAŻ KLASYCZNY

 Masaż klasyczny to zabieg zarówno relaksujący jak i leczniczy. Stosuje się je na przeróżne dolegliwości a bogactwo technik masażu sprawia że można tą metodą zadziałać indywidualnie do potrzeb masowanego. Oprócz walorów leczniczych daje mnóstwo przyjemności i szczęścia wpływając na stan fizyczny i psychiczny.

Cena za 1 godzinę - 120 zł

Cena za 1,5 godziny -  160 zł


Uwaga!

“ Uwaga!  Na masaże umówisz sie ze mną głównie telefonicznie lub dokonując rezerwacji przez formularz rezerwacyjny na tej stronie.  Najdogodniejszą formą kontaktu jest kontakt telefoniczny, lecz jeśli nie odbieram, to oznacza że właśnie masuje i oddzwonię do Ciebie pózniej. Możesz mi zostawić wiadomość SMS zawsze oddzwonię. Jeśli zastaniesz zamknięte drzwi do mojego lokalu to również może oznaczać że trwa masaż.  Skontaktuj się ze mną pózniej lub wyslij SMS i odzwonię jak tylko będę mogła. Zapraszam!

Tel. 693-535-886