MASAŻE AJURWEDYJSKIE

Masaże ajurwedyjskie to fenomen terapeutyczny który wchodzi w skład prastarego hinduskiego systemu medycyny naturalnej. Ta holistyczna sztuka medyczna ma wpływ na wszystkie układy naszego organizmu i może silnie oddziaływać na poszczególne części ciała.  Dodatkowo działa na trzech poziomach fizycznym, psychicznym i duchowym co odróżnia ja od tradycyjnej medycyny stawiającej tylko na poprawę stanu fizycznego ciała. Terapia ajurwedyjska to swoiste zarządzanie energią w ciele, kreowanie jej i ukierunkowywanie by przywrócić harmonijny przepływ w zdrowym ciele. masaże ajurwedyjskie to także niezwykle przyjemne przeżycia zarówno dla ciała jak i ducha . 
MASAŻE ORIENTALNE

Ludzki dotyk to  to najskuteczniejsza metoda terapeutyczna jaką człowiek wymyślił . Ludzki dotyk to najwyższa  forma przyjemności . To właśnie masaże orientalne wprowadzają nas w bogactwo dotyku, relaksu i terapii inspirowanej praktykami z Dalekiego Wschodu, gdzie takie sposoby  terapii zdrowotnej i relaksu rozwinęły się w fascynujący sposób.  Ludzki dotyk sprawia cuda i posmakowanie orientalnych technik masażu wprowadzi nasze życie na nowy lepszy poziom.  

 

KOBIDO - JAPOŃSKI MASAŻ LIFTINGUJĄCY

Kobido, rytuał japońskiej sztuki masażu, Kobido oznacza “starożytną drogę do piękna”. Jest  jednym z najstarszych masaży na Świecie i jest tradycyjnym systemem medycyny i masażu w Japonii.

Kiedyś zarezerwowany tylko dla rodziny cesarskiej dziś dostępny jest dla każdego. W Japonii piękno jest odbiciem dobrego zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Twarz jest najbardziej widocznym odbiciem naszej kondycji dlatego powstała ta technika która jest całkowicie naturalną nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy.   Więcej na temat kobido tutaj...