CO Nowego!

Styczeń 16 , 2022

 

W moim gabinecie jest masażysta!  

Ten młody mężczyzna obok mnie to Jakub. Jest on utalentowanym masażystą, sprawdzonym przez wielką miłośniczkę masażu, czyli przeze mnie. Jako masażystka, ale też wielka fanka wszelkich masaży śmiało mogę go zarekomendować i polecić. A wiec przedstawiam mojego nowego współpracownika, który w weekendy przejmuje mój gabinet. Jakub będzie wykonywał masaże klasyczne, sportowe i relaksacyjne. Dostępny będzie w Sobotę i Niedzielę a także w tygodniu wieczorem.  Zapraszamy!

 

masażysta Jakub masaż klasyczny

Listopad 10 , 2021

 

Uruchomiłam sklep internetowy!  KramAjurwedyjski.com powstał by zaproponować Wam ajurwedyjską filozofię życia w codziennej pielęgnacji ciała i zaoferować produkty które wesprą Was w zdrowej wolnej od chemi, naturalnej pielegnacji ciała.

Drogerie pełne są kosmetyków których składu  wolelibyśmy nie znać, Wiele kosmetyków sprzedawanych  jako naturalne, tylko udaje taki produkt a w rzeczywistości to masowa, przemysłowa produkcja ze składnikiem naturalnym jako chwyt marketingowy. Mój sklep w swoich staraniach będzie dążył do tego by zebrać i zaproponować produkty wysokiej jakości, naturalne i zgodne z duchem ajurwedy czyli starożytnej hinduskiej filozofii zdrowia.

Sklep znajdziecie pod adresem   www.kramajurwedyjski.com

 

Sklep będzie stale rozwijany i uzupełniany o nowe produkty. Zapraszam! 

 

 


rytuał holistycznej pielęgnacji
rytuał spa

Czerwiec 15 , 2021

 

Ceremonia Twojego piękna, czyli holistyczny rytuał pielęgnacji ciała i twarzy już w ofercie!


Więcej na temat kobido tutaj... 


masaz kobido
kobido

Czerwiec 02 , 2021

 

Zapraszam do obejrzenia wideo obrazującego rytualny masaż kobido w moim studio!

 

Więcej na temat tego cudownego rytuału tutaj... 


Marzec 22 , 2021

 

Holistyczny rytuał pielęgnacji ciała wkrótce!


Nie próżnuję, szkolę się dla Was! Już wkrótce w ofercie nowy zabieg pielęgnacyjny, upiększający a przede wszystkim relaksujący, pełny doznań i zmysłowy - HOLISTYCZNY RYTUAŁ PIELĘGNACJI CIAŁA, prosto z Akademii Spa Tomasz Tomasik!

 Będzie cudownie!