CO Nowego!

Maj 03, 2023

 

Ajurwedyjski Masaż Miodem Abhisek!  

Gotowi na niezwykłe doświadczenie? 

Ajurwedyjski masaż miodem Abhisek już na Was czeka!

To szczególny masaż w którym wykorzystujemy miód jako środek detoksykacyjny, oczyszczający dla skóry, odżywczy i dotleniający.

Ważne! Ajurwedyjski masaż miodem to pogromca cellulitu i rozstępów. działa przeciwzapalnie, skóra staje się miękka i gładka.

Masaż miodem połączony z olejkami to świetny relaks i odprężenie, łagodzi napięcia mięśniowe i poprawia samopoczu. Relaks poprzedzamy mocną detoksykacją wykorzystując lepkość miodu

Zapraszamy

 


Styczeń 16 , 2022

 

W moim gabinecie jest masażysta!  

Ten młody mężczyzna obok mnie to Jakub. Jest on utalentowanym masażystą, sprawdzonym przez wielką miłośniczkę masażu, czyli przeze mnie. Jako masażystka, ale też wielka fanka wszelkich masaży śmiało mogę go zarekomendować i polecić. A wiec przedstawiam mojego nowego współpracownika, który w weekendy przejmuje mój gabinet. Jakub będzie wykonywał masaże klasyczne, sportowe i relaksacyjne. Dostępny będzie w Sobotę i Niedzielę a także w tygodniu wieczorem.  Zapraszamy!

 

masażysta Jakub masaż klasyczny

rytuał holistycznej pielęgnacji
rytuał spa

Czerwiec 15 , 2021

 

Ceremonia Twojego piękna, czyli holistyczny rytuał pielęgnacji ciała i twarzy już w ofercie!


Więcej na temat kobido tutaj... 


masaz kobido
kobido

Czerwiec 02 , 2021

 

Zapraszam do obejrzenia wideo obrazującego rytualny masaż kobido w moim studio!

 

Więcej na temat tego cudownego rytuału tutaj... 


Marzec 22 , 2021

 

Holistyczny rytuał pielęgnacji ciała wkrótce!


Nie próżnuję, szkolę się dla Was! Już wkrótce w ofercie nowy zabieg pielęgnacyjny, upiększający a przede wszystkim relaksujący, pełny doznań i zmysłowy - HOLISTYCZNY RYTUAŁ PIELĘGNACJI CIAŁA, prosto z Akademii Spa Tomasz Tomasik!

 Będzie cudownie!