Aayurvedik 

STUDIO MASAŻU

Tel: 693-535-886

Email: info@studiomasazu.com


CO Nowego!

Marzec 07 , 2019

Kurs masażu  Lomi Lomi Akamana czyli potężna dawka lomi u Zbyszka Jasinkiewicza-Rostowskiego

Cudowne kilka dni i wspaniała przygoda z masażem Lomi Lomi Akamana. Kurs prowadzony przez Zbyszka Jasinkiewicza-Rostowskiego wspaniałego człowieka, szamana, bioenergoterapeutę i mistrza masażu Lomi Lomi. Był to dla mnie czas otwierający nowe horyzonty, dający nowe spojrzenie na masaż i ludzi. To kurs dla odważnych gotowych na zmiany oraz kurs dający wyciszenie umysłu, uspokojenie i oczyszczenie ciała. To wspaniałe doświadczenie i wiedza którą chłonęłam od Zbyszka pozwoli mi przekazać Wam moim masażem Lomi Lomi jeszcze więcej pozytywnej energii, jeszcze więcej przyjemności i jeszcze więcej wyciszenia ciała i ducha. Zapraszam na nowe lepsze Lomi!
Luty 27 , 2019

Masaż na lepsze samopoczucie w oczekiwaniu na wiosnę!

A może abhyanga ? Ajurwedyjski masaż olejowy całego ciała który zaspokaja potrzebę troskliwego kojącego dotyku. Masaż abhyanga pobudza krążenie, oczyszcza z toksyn, pobudza siły życiowe, wprowadza w stan dobrego samopoczucia i zadowolenia z życia.

Regularnie stosowany zwiększa jedrność ciała i redukuje tkankę tłuszczową. Zwiększa elastyczność stawów i zakres ruchu. Usuwa napięcie i sztywność mięśni, uspakaja nerwy, niweluje stres umysłowy i zapewnia głęboki zdrowy sen.

Zapraszam!


Styczeń 15 , 2019

Stawiamy czoła zimie!!!

Ciężki czas! Śnieg, mróz, przenikliwy wiatr na przemian z roztopami, deszczem i pluchą na chodnikach. Do tego permanentny brak słońca! Taka pogoda to ciężka próba dla naszego organizmu, ale także czas kiedy możemy łatwo stracić radość z życia i popadać w stany depresyjne. Mam na to sposób i mogę pomóc przetrwać ten trudny czas. Zapraszam do mnie na wyjątkowe ekskluzywne zabiegi ajurwedyjskie, masaż Ratnaabhyanga czyli masaż gorącymi kamieniami półszlachetnymi oraz na masaż Jambira Pinda Sweda czyli masaż gorącymi stemplami ziołowymi.

Masaż Ratnaabhyanga (masaż gorącymi kamieniami ) To ajurwedyjski, ekskluzywny masaż całościowy. Masaż ma niezwykle dobroczynne działanie wynikające z leczniczych właściwości kamieni półszlachetnych, olejków naturalnych i kojącego dotyku dłoni masażystki. Ciepło podgrzanych kamieni ma zbawienny wpływ na niwelowanie napięcia mięśniowego i stan naszego kręgosłupa. Ciepłe kamienie działają energetyzująco, przywracają siłę życiową, oczyszczają, zwiększają odporność psychiczną i fizyczną, łagodzą wiele dolegliwości.

Jambira Pinda Sweda to niezwykły masaż oparty o ajurwedyjskie pradawne tradycje leczenia ciepłem. Pinda Sveda to niezapomniany masaż całego ciała z użyciem ziołowo-ryżowych woreczków, zanurzanych w gorącym oleju kokosowym. Przygotowywane własnoręcznie stemple wypełnione cytryną, kokosem i orientalnymi ziołami zanurzam w gorącym oleju, tak przygotowanymi stemplami wykonuję fascynujący masaż, który jest ukojeniem w bólach i sztywności pleców a dodatkowo jest głęboko relaksujący i wyciszający. Szczególnie polecany zabieg przy chorobach reumatycznych, przykurczach, bólach pleców związanych z napięciem mięśniowym.

Zapraszam! Razem stawimy czoła zimie!????


Grudzień  19 , 2018

Święta !

Jeśli przedświąteczna gorączka i towarzyszący jej zgiełk doprowadza Cię na skraj wytrzymałości nerwowej, powiedz na chwilę STOP i przyjdź na masaż naładować akumulatory i ukoic nerwy . 


Grudzień  6 , 2018

Ratnaabhyanga w grudniu -20%

Do mnie Mikołaj przyjdzie na pewno... 
...na masaż ????
Gdy Cie przewiało jesteś zmarznięty, masz bóle pleców lub jesienno-zimową depresję, zapraszam na głęboki relaks 
z użyciem półszlachetnych gorących kamieni i ciepłego olejku, czyli masaż Ratnaabhyanga. Ten ajurwedyjski masaż całościowy pozwoli Ci na głęboki relaks gdy aura nie sprzyja. Kojący dotyk masażystki ciepłe olejki i gorące kryształy górskie wprawia Cię w dobry nastrój, poprawią Twoją formę aby się zmierzyć z zimą. 
UWAGA !!! Masaż Ratnaabhyanga do końca grudnia -20%
Możesz też podarować masaż w formie bonu podarunkowego!


Listopad 26 , 2018

Podaruj masaż - bon podarunkowy

Podaruj drogiej Ci osobie wyjątkowy prezent, czyli masaż. Od dziś mogę zaproponować bony podarunkowe na dowolne masaże z mojej oferty którymi możesz obdarować kogoś fundując mu dużą dawkę relaksu i pozytywnej energii.  Obiecuję że zadbam aby to był niezapomniany prezent .

 


Listopad 21 , 2018

Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi Nui to hawajski rytuał nad ciałem i duszą przywracający równowagę i szczęście. Według polinezyjskich wierzeń człowiek żyje po to by być szczęśliwym i właśnie to szczęście trzeba w nas odszukać i utrwalać. Lomi Lomi to niezwykły masaż relaksacyjny, ale ceremonia wykonana w intencji masowanego. W Lomi Lomi niezwykle ważne jest skupienie masażystki nad osobą masowaną. Tego skupienia i uwagi drugiego człowieka brakuje nam dziś najbardziej. W czasach gdy wszyscy wpatrzeni są w ekrany smartfonów, zapraszam Was abyście poczuli uwagę i skupienie drugiego człowieka na Waszym ciele i duszy.

Zapraszam na Lomi Lomi!


Październik 06 , 2018

Promocja na masaże dla biegaczy! Silesia Marathon!

Promocja na masaże dla biegaczy! Uwaga Biegacze biorący udział w Silesia Marathon!

 

W związku z tym że biorę udział w Silesia Marathon każdemu biegaczowi biorącemu udział w Silesia Marathon udzielę rabatu na wszystkie masaże w mojej ofercie.  

  • Maratończycy - 42 %
  • Półmaraton - 21 %

Warunkiem skorzystania jest zgłoszenie się w moim gabinecie z numerem startowym lub medalem do 13 października.

Po tak ogromnym wysiłku masaż bedzie ukojeniem dla obolałego ciała i pomoże w szybszej regeneracji .

Zapraszam! 


Wrzesień  25, 2018

Witam! 

Witam!


Najpierw było marzenie, później pomysł i wizja. Kolejny krok to wielomiesięczna nauka i praktyka masażu i w końcu realizacja. Jestem na końcu pierwszego etapu - urzeczywistniania marzenia i ruszam z moim gabinetem masażu, który właśnie stał się faktem. Drugi etap to rozwój i wyjście do ludzi z moją ofertą masaży i z wiarą w ludzi, wiarą że mogę im pomóc. Po wielu trudach i zmaganiach mam swoje miejsce gdzie mogę Was zaprosić i wprowadzić w cudowny Świat masaży ajurwedyjskich, orientalnych ale też wielu innych. Nic tak nie pomaga drugiemu człowiekowi jak dotyk innego, dotyk to terapia to relaks i przyjemność. Poczujcie magię dotyku! Zapraszam!


Dziękuję wszystkim którzy pomogli mi w realizacji mej Wizji, którzy mnie wspierali i czekali na otwarcie. Jestem!