CO Nowego!

Grudzień 23 , 2020

 

Wesołych Świąt!


W magiczny czas Świąt, wszystkim moim kochanym klientkom, klientom, przyjaciołom i znajomym pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Kochani życzę Wam zdrowych, rodzinnych i wyjątkowych mimo wszystko Świat, w tym wyjątkowym czasie.

Spokoju, wyciszenia i radości z życia, tego zawsze Wam życzę.

Miły upominek pod choinkę, relaks i wytchnienie, jest potrzebne każdemu bez wyjątku. Zapraszam do zakupu bonów prezentowych.

bon podarunkowy

Listopad 24 , 2020

 

Kobido na trudny czas! 

 

Kochani mamy jesień, mało słońca, zimny wiatr, szaro i ponuro! To nie jest dobry czas dla wyglądu naszej twarzy. Do tego dochodzą jeszcze bombardujące Nas złe wiadomości, strach o przyszłość i zdrowie. Nasza twarz z powodu grymasu niezadowolenia, smutku przygnębienia i ciągłego strachu wygląda coraz gorzej, pojawiają się nowe zmarszczki, istniejące bruzdy stają się głębsze i bardziej widoczne. Skóra traci jędrność, opada i szarzeje. Co zrobić? Jak zadbać o wygląd naszej twarzy w tym trudnym czasie? Jest na to sposób. To liftingujący japoński masaż twarzy Kobido. Zabieg Kobido naprawdę działa i wyraźnie poprawia wygląd, poprawia kontur twarzy, niweluje zmarszczki i poprawia jędrność i koloryt skóry. Żaden kosmetyk nie zadziała na tkanki głębokie i mięśnie twarzy. Tylko masażem twarzy, szyi i ramiom możemy realnie, bez skalpela poprawić wygląd i mówiąc wprost, odmłodzić swoją twarz. Zapraszam, to naprawdę działa.


Sierpień 05 , 2020

Kobido już w mojej ofercie! 

 

Kobido już w mojej ofercie! Zapraszam na niechirurgiczny lifting twarzy Kobido, czyli cudowny japoński masaż twarzy. W Japonii piękno jest odbiciem dobrego zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Twarz jest najbardziej widocznym odbiciem naszej kondycji, dlatego powstała ta technika która jest całkowicie naturalną nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy. Kobido czyli starożytna droga do piękna, kiedyś zarezerwowana tylko dla rodziny cesarskiej, dziś dostępna dla każdego, teraz także w moim gabinecie. Zapraszam!Lipiec 15 , 2020

Japoński masaż liftingujący twarzy już wkrótce w ofercie! 


Kołobrzeg, udane i owocne szkolenie z masażu kobido w Akademi Spa. 

Japoński lifting twarzy - Kobido,  już wkrótce w mojej ofercie!

 


Czerwiec 06 , 2020

Odmrożona, gotowa do działania, zmotywowana! 


Kochani! Przetrwałam, no to ruszamy! Odmrożona, gotowa do działania, przygotowana i zmotywowana! Standardy sanitarne zawsze były na pierwszym miejscu w moim gabinecie a teraz bezpieczeństwo zostaje jeszcze podniesione, zgodnie z wytycznymi GIS. Zapraszam i wierzę że jesteście spragnieni masażu, tak jak ja pracy z Wami.


Kwiecień 01 , 2020

Stan epidemii! Do zobaczenia w lepszych czasach! 


Moi drodzy! Jeszcze będzie przepięknie! Przetrwamy ten trudny czas i wrócimy silniejsi, mądrzejsi, bardziej uważni, bardziej dbający o swoje zdrowie, o siebie, o rodzinę, o przyrodę. Zapraszam gdy to się skończy, wierzę że jeszcze spotkamy się na masażu! Tymczasem trwajmy i dbajmy o siebie i innych. Do zobaczenia!