CO Nowego!

Luty 22 , 2020

Masaż czekoladowo-kokosowy.

 

Lubicie czekoladę, ale rezygnujecie z przyjemności, bo boicie się o nadmiar kalorii? Zapraszam na masaż czekoladą! Mnóstwo czekolady, zero kalorii????. Głęboko relaksujący masaż, dostarczający wielu doznań, także zapachowych. Masaż czekoladowo-kokosowy działa odmładzająco, ujędrniająco, odżywczo. Nadaje koloryt skórze pozostawiając ją aksamitną, z połyskiem i pachnącą. Zapraszam! 

 


Luty 13 , 2020

Masaż na Walentynki.

 

A może swojej Walentynce kwiaty i... masaż? Zapraszam do zakupu bonów prezentowych na wyjątkowe masaże w moim studio.
Z okazji Walentynek wszystkim zakochanym, jak i tym nadal poszukującym miłości, życzę szczęścia i spełnienia.!Grudzień 31 , 2019

T0 był dobry rok!.

 

 To był dobry rok! Dziękuję wszystkim którzy w minionym roku szukali w moim gabinecie ukojenia, uspokojenia i wyciszenia. Dziękuję tym którzy docenili moje starania i wracają na kolejne sesje masażu. Cieszę się że moje masaże dają Wam to czego szukacie i jestem ogromnie szczęśliwa że dostaję od Was mnóstwo sympatii i życzliwości. Mam nadzieję że w Nowym Roku dzięki Wam moja praca da mi tyle samo satysfakcji a Wam dużo przyjemności płynących z moich starań. Do zobaczenia w 2020! Dziękuję też wszystkim którzy kibicują mi w moich maratońskich przygodach i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku! 

 


Grudzień 16 , 2019

Masaż jako miły prezent pod choinkę.


 Jaki prezent sprawiłby najwięcej przyjemności drogiej dla Ciebie osobie, którą pragniesz obdarować? Zastanów się dobrze! Czy kolejna perfuma, skarpetki, słodycze, przeczytana już książka? A może masaż? Masaż który na chwilę pozwoli odlecieć od przedświątecznego zgiełku, lub pozwoli zapełnić poświąteczną pustkę. Masaż który da chwilę poświęconą tylko i wyłącznie osobie której chcesz sprawić przyjemność. Bon prezentowy na dowolny masaż z mojej oferty może być miłym, wyjątkowym prezentem!

 

 


Grudzień 14 , 2019

Masaż to nie produkt!


Google, facebook, instagram zachęca mnie "reklamuj swój produkt" , ”oznacz produkt" , "stwórz kampanię dla produktu" itd. Lecz mój masaż lomi to nie produkt. Masaż to nie produkt! Moje ruchy płyną z serca, masaż to moja symfonia! Mój gabinet to sala koncertowa, gdzie ręce dyrygentki przekazują Ci sztukę która musi trafić do Twojego wnętrza. Musisz poczuć tę harmonię ruchów, to połączenie, ten przekaz, ten rytm, ten taniec i wyjść bogatszy o doświadczenie siebie i swojego ciała. Zapraszam !.

 

 


Grudzień 01 , 2019

Masażystka mors!

 

"Gdy umysł jest spokojny i zajęty pozytywnymi myślami, ciału trudniej jest zachorować..." Dalajlama XIV.
Tak, tylko pozytywna myśl jest w stanie zatrzymać mnie w lodowatej wodzie, tylko spokój umysłu sprawia że nie uciekam jak poparzona i... Nie choruję! Polecam morsowanie każdemu kto boi się zimy, jak ja kiedyś.

 

 


Czerwiec 30 , 2019

Wakacje z masażem!

Czasem trzeba odpocząć od wakacji! Jeśli zgiełk zatłoczonych plaż, tłumy na górskich szlakach, kolejki do wszystkich możliwych "atrakcji" i walka o miejsca parkingowe w miejscach "turystycznie atrakcyjnych" doprowadzają was już na skraj wytrzymałości, powiedzcie sobie STOP i przyjdźcie na relaksacyjny masaż naładować akumulatory w zacisznym gabinecie. Możecie tez podarować bon na masaż osobie zmęczonej wakacjami! Zapraszam!