Oferta Masaży   

MASAŻE ORIENTALNE

Masaże orientalne to praca z ciałem i energią, a także z naszą sferą emocjonalną. To holistyczne spojrzenie na człowieka  jako całość, gdzie ciało, umysł i dusza tworzą jedność. Masaż orientalny przywraca harmonię przepływu energii w ciele, głęboko relaksuje i niweluje stres. Masaż który nie tylko skupia się na ciele, ale także na naszych emocjach, pomaga pozbyć się złych stanów psychicznych i poprawia samopoczucie. Ludzki dotyk to  to najskuteczniejsza terapia lecznicza jaką wymyślił człowiek.  Masaże orientalne wspomagają  w walce ze wszelkimi dolegliwości, zarówno fizycznymi jak i psychicznymi. Dają odczucie ogromu przyjemności, cudownej relaksacji  i  powrotu do stanu równowagi.

 

 

 

Lomi lomi masaż

HAWAJSKI MASAŻ LOMI LOMI AKAMANA

Masaż Lomi Lomi Akamana to masaż pochodzenia hawajskiego, gdzie wierzono że człowiek jest częścią natury i żyje po to by być szczęśliwym. Lomi Lomi Akamana to prawdziwa ceremonia nad ludzkim ciałem i jego pięknem. Jest to także głęboki rytuał duchowy i praca z energią. Głównym celem i zarazem efektem tego masażu to głęboka harmonia pomiędzy ciałem, duszą i umysłem.  Przyjemność jest także niezbędna dla zdrowia i harmonii w organizmie, a ten masaż daje mnóstwo przyjemności i szczęścia. Za pomocą dłoni przedramion i łokci masowane jest całe ciało od stóp do głów z każdej strony . Jest to swoiste przegłaskanie całego ciała, z użyciem olejku zwiększającego poślizg, tworząc swoistą więź między masażystką, a masowanym i powodując przepływ energii.  Masażystka poświęca mnóstwo uwagi każdej części naszego ciała, a energia podąża za uwagą i skupieniem masażystki. Lomi Lomi to potraktowanie ciała jak świątyni dla naszej duszy i nie bez powodu ten masaż nazywany jest masażem kochających dłoni.

Dowiedz się więcej o Masażu Lomi Lomi Akamana kliknij tutaj...

 

Cena za 1,5 godziny 300 zł

MASAŻ BALIJSKI

Masaż balijski łączy wiele technik ajurwedyjskich i chińskich, ale głównym jego zadaniem jest głęboki, silny masaż mięśni.  Ten pochodzący z wyspy Bali masaż  jest  masażem całościowym silnie oddziaływującym  na tkanki i układ krwionośny .  Akompaniament różnych technik, jogi, akupresury i refleksologii sprawia że masaż jest bardzo pobudzający i wyrywający nas z letargu codzienności. Daje też oczywiście mnóstwo przyjemnych doznań i nieziemskie uczucie całkowitego odprężenia.  Idealny masaż dla osób szukających mocnego energetyzującego masażu.

 

Cena za 1,5 godziny 260zł. 

ZOBACZ TAKŻE...

Uwaga!

“ Uwaga!  Na masaże umówisz sie ze mną głównie telefonicznie lub dokonując rezerwacji przez formularz rezerwacyjny na tej stronie.  Najdogodniejszą formą kontaktu jest kontakt telefoniczny, lecz jeśli nie odbieram, to oznacza że właśnie masuje i oddzwonię do Ciebie pózniej. Możesz mi zostawić wiadomość SMS, zawsze oddzwonię. Jeśli zastaniesz zamknięte drzwi do mojego lokalu to również może oznaczać że trwa masaż.  Skontaktuj się ze mną pózniej lub wyslij SMS i odzwonię jak tylko będę mogła. Zapraszam!