Oferta Masaży   

MASAŻE ORIENTALNE

Masaże orientalne to praca z ciałem i energią, a także z naszą sferą emocjonalną. To holistyczne spojrzenie na człowieka  jako całość, gdzie ciało, umysł i dusza tworzą jedność. Masaż orientalny przywraca harmonię przepływu energii w ciele, głęboko relaksuje i niweluje stres. Masaż który nie tylko skupia się na ciele, ale także na naszych emocjach, pomaga pozbyć się złych stanów psychicznych i poprawia samopoczucie. Ludzki dotyk to  to najskuteczniejsza terapia lecznicza jaką wymyślił człowiek.  Masaże orientalne wspomagają  w walce ze wszelkimi dolegliwości, zarówno fizycznymi jak i psychicznymi. Dają odczucie ogromu przyjemności, cudownej relaksacji  i  powrotu do stanu równowagi.

 

 

 

Lomi lomi masaż

HAWAJSKI MASAŻ LOMI LOMI

Masaż pochodzenia polinezyjskiego, gdzie wierzono że człowiek jest częścią natury i żyje po to by być szczęśliwym. Lomi Lomi to prawdziwa ceremonia nad ludzkim ciałem i jego pięknem. Przyjemność jest niezbędna dla zdrowia i harmonii w organizmie, a ten masaż daje mnóstwo przyjemności i szczęścia. Za pomocą dłoni przedramion i łokci masowane jest całe ciało od stóp do głów z każdej strony . Jest to swoiste przegłaskanie całego ciała, z użyciem olejku zwiększającego poślizg, tworząc swoistą więź między masażystką, a masowanym i powodując przepływ energii.  Masażystka poświęca mnóstwo uwagi każdej części naszego ciała, a energia podąża za uwagą i skupieniem masażystki. Lomi Lomi to potraktowanie ciała jak świątyni dla naszej duszy i nie bez powodu ten masaż nazywany jest masażem kochających dłoni.

Cena za 1 godzinę - 180 zł 

Cena za 1,5 godziny 240 zł

MASAŻ BALIJSKI

Masaż balijski łączy wiele technik ajurwedyjskich i chińskich, ale głównym jego zadaniem jest głęboki, silny masaż mięśni.  Ten pochodzący z wyspy Bali masaż  jest  masażem całościowym silnie oddziaływującym  na tkanki i układ krwionośny .  Akompaniament różnych technik, jogi, akupresury i refleksologii sprawia że masaż jest bardzo pobudzający i wyrywający nas z letargu codzienności. Daje też oczywiście mnóstwo przyjemnych doznań i nieziemskie uczucie całkowitego odprężenia.  Idealny masaż dla osób szukających mocnego energetyzującego masażu.

Cena za 1 godzinę 180zł.

Cena za 1,5 godziny 240zł. 

MASAŻ TAJSKI STÓP

Ten masaż stóp łączy w sobie cechy ajurwedy i akupressury lecz w przeciwieństwie do medycyny chińskiej nie polega na uciskaniu punktów stymulując organy wewnętrzne a raczej na poprawie przeepływu energii poprzez mocny masaż każdej części stopy aż do kolana. Tajski masaż stóp jest głęboko relaksującym zabiegiem wpływającym na niwelację uczuica ciężkich nóg, ale także wpływa na ogólną poprawę naszego samopoczucia. Masaż polecany szczególnie osobom posiadającym stojący, chodzący charakter pracy.  Poczujesz prawdziwą ulgę!

Cena za 40 minut 130 zł

ZOBACZ TAKŻE...

Uwaga!

“ Uwaga!  Na masaże umówisz sie ze mną głównie telefonicznie lub dokonując rezerwacji przez formularz rezerwacyjny na tej stronie.  Najdogodniejszą formą kontaktu jest kontakt telefoniczny, lecz jeśli nie odbieram, to oznacza że właśnie masuje i oddzwonię do Ciebie pózniej. Możesz mi zostawić wiadomość SMS, zawsze oddzwonię. Jeśli zastaniesz zamknięte drzwi do mojego lokalu to również może oznaczać że trwa masaż.  Skontaktuj się ze mną pózniej lub wyslij SMS i odzwonię jak tylko będę mogła. Zapraszam!