Oferta Masaży   

JAPOŃSKIE KOBIDO  I ORIENTALNE ZABIEGI SPA

Kobiety na Dalekim Wschodzie słyną ze swojej nieskazitelnej, naturalnej urody i naturalnych metod zachowania piekna ciała i twarzy. Kilka największych trendów urodowych ostatnich lat wywodzi się z krajów Orientu. Wschodnie praktyki kosmetyczne od zachodnich różni rytualnośc i stosowanie naturalnych kosmetyków, a także powtarzalność gwarantująca skuteczność. Zarówno masaże jak i zabiegi 

typowo upiększające to bogata oferta cermoniałów Twojego piekna oparte tylko i wyłącznie o techniki naturalne i naturalne kosmetyki a także wspaniałe zapachy naturalnych olejków eterycznych.  

 

RYTUAŁ KOBIDO - JAPOŃSKI MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY + MASAŻ GŁOWY, SZYI I DEKOLTU

Kobido, rytuał japońskiej sztuki masażu, Kobido oznacza “starożytną drogę do piękna”. Jest  jednym z najstarszych masaży na Świecie i jest tradycyjnym systemem medycyny i masażu w Japonii.

Kiedyś zarezerwowany tylko dla rodziny cesarskiej dziś dostępny jest dla każdego. W Japonii piękno jest odbiciem dobrego zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Twarz jest najbardziej widocznym odbiciem naszej kondycji dlatego powstała ta technika która jest całkowicie naturalną nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy. 

 

Kobido to rytuał i złożona technika masażu głębszych warstw naszej skóry i mięśni twarzy. Całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda liftingu i odmłodzenia twarzy. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także na dobre samopoczucie, działając głęboko relaksująco. Kobido zwane jest niechirurgicznym skalpelem twarzy i zapewnia długotrwałe widoczne efekty odmłodzenia i poprawy konturu twarzy. 

 

Cena za 1,5 godziny - 260 zł

 

Więcej na temat kobido (zdjęcia video)     kliknij tutaj...

MASAŻ CZEKOLADOWO-KOKOSOWY

Luksusowy, bardzo przyjemny masaż wykonany gorącą cekoladą z olejem kokosowym .  Koi nasze zmysły i silnie głęboko relaksuje dając wiele przyjemnych doznań. Możesz poczuć się wyjatkowo a masaż pielęgnuje Twoją skórę nadając jej zdrowy wygląd. 

 

Cena za 1,5 godziny 260 zł

HOLISTYCZNY RYTUAŁ PIELĘGNACJI CIAŁA I TWARZY

Zabieg pielęgnacji ciała i twarzy stosujące podejście holistyczne, czyli nastawione na zaspokojenie wszelkich potrzeb pielęgnacyjnych, jakie potrzebuje nasze ciało, ale także relaks, poczucie opieki i uwagi. Rytuał łączy zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy z głęboko relaksującym unikalnym masażem i aromaterapią. Piling całościowy, maska błotna, aromaterapia, i wyjątkowy masaż całego ciała sprawi, że długo po zabiegu pozostanie z nami uczucie zadowolenia, relaksu i po prostu szczęścia wynikającego z tego, że zadbaliśmy o nasze ciało tak jak na to zasługuje. 

 

Cały rytuał trwa 2 godziny i kosztuje 400 zł. 

Więcej na temat holistycznego rytuału ciała (zdjęcia, video): kliknij tutaj...

ZOBACZ TAKŻE...

Uwaga!

“ Uwaga!  Na masaże umówisz sie ze mną głównie telefonicznie lub dokonując rezerwacji przez formularz rezerwacyjny na tej stronie.  Najdogodniejszą formą kontaktu jest kontakt telefoniczny, lecz jeśli nie odbieram, to oznacza że właśnie masuje i oddzwonię do Ciebie pózniej. Możesz mi zostawić wiadomość SMS, zawsze oddzwonię. Jeśli zastaniesz zamknięte drzwi do mojego lokalu to również może oznaczać że trwa masaż.  Skontaktuj się ze mną pózniej lub wyslij SMS i odzwonię jak tylko będę mogła. Zapraszam!