Holistyczny rytuał pielęgnacji ciała i twarzy

Rytualnie i Holistycznie, czyli ceremonia piękna ciała i ducha.  Synergia pielęgnacji, relaksu i wrażeń zmysłowych.  Wyjątkowe uczucie fascynacji własną cielesnością i pieszcząca ciało, umysł i duszę terapia.


Zabieg pielęgnacji ciała i twarzy stosujące podejście holistyczne, czyli nastawione na zaspokojenie wszelkich potrzeb pielęgnacyjnych, jakie potrzebuje nasze ciało, ale także relaks, poczucie opieki i uwagi. Rytuał łączy zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy z głęboko relaksującym unikalnym masażem i aromaterapią. Piling całościowy, maska błotna, aromaterapia, i wyjątkowy masaż całego ciała sprawi, że długo po zabiegu pozostanie z nami uczucie zadowolenia, relaksu i po prostu szczęścia wynikającego z tego, że zadbaliśmy o nasze ciało tak jak na to zasługuje. 
Zabiegi SPA nie muszą wyglądać sztampowo i schematycznie. Holistyczne podejście do zabiegów pielegnacyjnych, gwarantuje że, będzie dostosowany do naszych potrzeb i preferencji. Holistyczne podejście to nie tylko dbanie o wygląd skóry, czy twarzy, ale głównie o głęboki relaks zwiazany z pielegnacją naszego ciała  i mnóstwo doznań zmysłowych. Skupienie się  na kosmetycznym aspekcie i wyglądzie, bez zadbania o relaks, odstresowanie, zapomnienie, i odczucia zmysłowe, nie da długotrwałego efektu. Dlatego właśnie powstał Holistyczny Rytuał Pielęgnacji Ciała i Twarzy i jest w ofercie mojego gabinetu. Zapraszam!

Cały rytuał trwa 2 godziny i kosztuje 400 zł. 

 

Zapraszam na cudowną holistyczną terapię Twojego piękna!

 

 

Zobacz także...